QVMQF326T33-2.5B-12.504
QVMQF326T33-2.5B-12.504
Enlarge
For Reference Only
Part Number QVMQF326T33-2.5B-12.504
LIXINC Part # QVMQF326T33-2.5B-12.504
Manufacturer Mercury United Electronics
Category
Description XTAL OSC VCTCXO 12.5040MHZ CMOS
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models QVMQF326T33-2.5B-12.504 PCB Footprint and Symbol
QVMQF326T33-2.5B-12.504 Specifications
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :±8ppm
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :24mA (Typ)
Frequency :12.504 MHz
Frequency Stability :±2.5ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-30°C ~ 85°C
Output :CMOS
Type :VCTCXO
Voltage - Supply :3.3V