QVMQF326P33-2.5B-312.500
QVMQF326P33-2.5B-312.500
Enlarge
For Reference Only
Part Number QVMQF326P33-2.5B-312.500
LIXINC Part # QVMQF326P33-2.5B-312.500
Manufacturer Mercury United Electronics
Category
Description XO VCTCXO 312.5000MHZ LVPECL
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models QVMQF326P33-2.5B-312.500 PCB Footprint and Symbol
QVMQF326P33-2.5B-312.500 Specifications
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :±8ppm
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :43mA (Typ)
Frequency :312.5 MHz
Frequency Stability :±2.5ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-30°C ~ 85°C
Output :LVPECL
Type :VCTCXO
Voltage - Supply :3.3V