QVMQF326P25-2.5B-20.250
QVMQF326P25-2.5B-20.250
Enlarge
For Reference Only
Part Number QVMQF326P25-2.5B-20.250
LIXINC Part # QVMQF326P25-2.5B-20.250
Manufacturer Mercury United Electronics
Category
Description XO VCTCXO 20.2500MHZ LVPECL
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models QVMQF326P25-2.5B-20.250 PCB Footprint and Symbol
QVMQF326P25-2.5B-20.250 Specifications
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :±8ppm
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :30mA (Typ)
Frequency :20.25 MHz
Frequency Stability :±2.5ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-30°C ~ 85°C
Output :LVPECL
Type :VCTCXO
Voltage - Supply :2.5V