QVMQF326D25-2.5B-500.000
QVMQF326D25-2.5B-500.000
Enlarge
For Reference Only
Part Number QVMQF326D25-2.5B-500.000
LIXINC Part # QVMQF326D25-2.5B-500.000
Manufacturer Mercury United Electronics
Category
Description XTAL OSC VCTCXO 500.0000MHZ LVDS
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models QVMQF326D25-2.5B-500.000 PCB Footprint and Symbol
QVMQF326D25-2.5B-500.000 Specifications
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :±8ppm
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :31mA (Typ)
Frequency :500 MHz
Frequency Stability :±2.5ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-30°C ~ 85°C
Output :LVDS
Package / Case :6-SMD, No Lead
Product Status :Active
Ratings :-
Spread Spectrum Bandwidth :-
Type :VCTCXO
Voltage - Supply :2.5V