QVMQF326D25-2.0A-57.14288
QVMQF326D25-2.0A-57.14288
Enlarge
For Reference Only
Part Number QVMQF326D25-2.0A-57.14288
LIXINC Part # QVMQF326D25-2.0A-57.14288
Manufacturer Mercury United Electronics
Category
Description XTAL OSC VCTCXO 57.14288MHZ LVDS
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models QVMQF326D25-2.0A-57.14288 PCB Footprint and Symbol
QVMQF326D25-2.0A-57.14288 Specifications
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :±8ppm
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :23mA (Typ)
Frequency :57.14288 MHz
Frequency Stability :±2ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-40°C ~ 85°C
Output :LVDS
Package / Case :6-SMD, No Lead
Product Status :Active
Ratings :-
Spread Spectrum Bandwidth :-
Type :VCTCXO
Voltage - Supply :2.5V