QMQF326T25-2.5B-30.700
QMQF326T25-2.5B-30.700
Enlarge
For Reference Only
Part Number QMQF326T25-2.5B-30.700
LIXINC Part # QMQF326T25-2.5B-30.700
Manufacturer Mercury United Electronics
Category
Description XTAL OSC TCXO 30.7000MHZ CMOS
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models QMQF326T25-2.5B-30.700 PCB Footprint and Symbol
QMQF326T25-2.5B-30.700 Specifications
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :-
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :20mA (Typ)
Frequency :30.7 MHz
Frequency Stability :±2.5ppm
Function :-
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-30°C ~ 85°C
Output :CMOS
Package / Case :6-SMD, No Lead
Product Status :Active
Ratings :-
Spread Spectrum Bandwidth :-
Type :TCXO
Voltage - Supply :2.5V