LNA-30-12002600-50-25P
LNA-30-12002600-50-25P
Enlarge
For Reference Only
Part Number LNA-30-12002600-50-25P
LIXINC Part # LNA-30-12002600-50-25P
Manufacturer Narda-MITEQ
Category
Description AMPLIFIER
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models LNA-30-12002600-50-25P PCB Footprint and Symbol
LNA-30-12002600-50-25P Specifications
Brand:Texas Instruments
Current - Supply :600mA
Frequency :12GHz ~ 26GHz
Gain :30dB
Mounting Type :-
Noise Figure :5dB
P1dB :25dBm
Package / Case :Module, SMA Connectors
Product Status :Active
RF Type :VSAT
Supplier Device Package :Module
Test Frequency :12GHz ~ 26GHz
Voltage - Supply :15V