545AAA492M520BBG
545AAA492M520BBG
Enlarge
For Reference Only
Part Number 545AAA492M520BBG
LIXINC Part # 545AAA492M520BBG
Manufacturer Skyworks Solutions, Inc.
Category
Description XTAL OSCILLATOR
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models 545AAA492M520BBG PCB Footprint and Symbol
545AAA492M520BBG Specifications
Part Number:545AAA492M520BBG
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :-
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :153mA
Frequency :492.52 MHz
Frequency Stability :±20ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-40°C ~ 85°C
Output :LVPECL
Package / Case :6-SMD, No Lead
Product Status :Not For New Designs
Ratings :-
Spread Spectrum Bandwidth :-
Type :XO (Standard)
Voltage - Supply :2.5V, 3.3V