3QHM572D1.0-20.025
3QHM572D1.0-20.025
Enlarge
For Reference Only
Part Number 3QHM572D1.0-20.025
LIXINC Part # 3QHM572D1.0-20.025
Manufacturer Mercury United Electronics
Category
Description XTAL OSC SSXO 20.0250MHZ CMOS
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models 3QHM572D1.0-20.025 PCB Footprint and Symbol
3QHM572D1.0-20.025 Specifications
Part Number:3QHM572D1.0-20.025
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :-
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :-
Frequency :20.025 MHz
Frequency Stability :±50ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-45°C ~ 85°C
Output :CMOS (Low EMI)
Package / Case :4-SMD, No Lead
Product Status :Active
Ratings :-
Spread Spectrum Bandwidth :-1.00%, Down Spread
Type :SSXO
Voltage - Supply :3.3V