EG-2121CA 200.0000M-LGPNB
EG-2121CA 200.0000M-LGPNB
Enlarge
For Reference Only
Part Number EG-2121CA 200.0000M-LGPNB
LIXINC Part # EG-2121CA 200.0000M-LGPNB
Manufacturer Epson
Category
Description XTAL OSC SO 200.0000MHZ LVDS SMD
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models EG-2121CA 200.0000M-LGPNB PCB Footprint and Symbol
EG-2121CA 200.0000M-LGPNB Specifications
Brand:Texas Instruments
Absolute Pull Range (APR) :-
Base Resonator :Crystal
Current - Supply (Max) :30mA
Frequency :200 MHz
Frequency Stability :±50ppm
Function :Enable/Disable
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :0°C ~ 70°C
Output :LVDS
Package / Case :6-SMD, No Lead
Product Status :Active
Ratings :-
Spread Spectrum Bandwidth :-
Type :SO (SAW)
Voltage - Supply :2.5V