8N3QV01EG-0150CDI8
8N3QV01EG-0150CDI8
Enlarge
For Reference Only
Part Number 8N3QV01EG-0150CDI8
LIXINC Part # 8N3QV01EG-0150CDI8
Manufacturer Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Category
Description IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models 8N3QV01EG-0150CDI8 PCB Footprint and Symbol
8N3QV01EG-0150CDI8 Specifications
Part Number:8N3QV01EG-0150CDI8
Brand:Texas Instruments
Count :-
Current - Supply :150 mA
Frequency :100MHz, 400MHz, 1GHz, 250MHz
Mounting Type :Surface Mount
Operating Temperature :-40°C ~ 85°C
Package / Case :10-CLCC
Product Status :Active
Supplier Device Package :10-CLCC (7x5)
Type :VCXO
Voltage - Supply :3.135V ~ 3.465V