843441AM-150LFT
843441AM-150LFT
Enlarge
For Reference Only
Part Number 843441AM-150LFT
LIXINC Part # 843441AM-150LFT
Manufacturer Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Category
Description IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
Lifecycle Active
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models 843441AM-150LFT PCB Footprint and Symbol
843441AM-150LFT Specifications
Part Number:843441AM-150LFT
Brand:Texas Instruments
Differential - Input:Output :No/Yes
Frequency - Max :150MHz
Input :Crystal
Main Purpose :SAS, SAS-2, SATA CPU
Mounting Type :Surface Mount
Number of Circuits :1
Operating Temperature :0°C ~ 70°C
Output :LVPECL
PLL :Yes
Product Status :Obsolete
Ratio - Input:Output :1:1
Supplier Device Package :8-SOIC
Voltage - Supply :3.135V ~ 3.465V